Ozdobné lišty


Jednodušší vzory dřevěných lišt jsou aplikovány na menší profily (1.5cm - 4.5cm šířky). Tyto i podobné vzory se dají též používat k výrobě komplikovanějších výrobků, jako jsou např. stropní římsy či soklové lišty. Použití v nábytkářství se fantazii meze nekladou.

Ozdobné lišty Dveře Interiér Nábytek Nábytek

Korunní římsy jsou standardně v provedení lípy. Na objednávku lze vyrobit i z jiných materiálů ( dub, buk, javor atd ) dle přání zákazníka. Naše firma se specializuje především na výrobu dekorativních korunních říms i soklových lišt v širokém sortimentu, kde obojí je možno pořídit se stejným vzorem k dosažení čistého stylu interiéru. Ozdobné stropní římsy, dveře, zárubně, soklové lišty mořené do stejného odstínu, vytváří čistý styl, který je podtržen vhodnou volbou nábytku a bytových doplňků.

Stejný barevný odstín podlahy, dveří a soklových lišt pak vytváří ideální atmosféru domů první republiky, která může být znovu navozena za cenu standardně vyráběných dveří a masivní podlahy.

Dveře Dveře Pilíř, sloup Pilíř, sloup Pilíř, sloup

Exteriér dveří je možno dotvořit i za pomocí korunních říms. Vzhled takto upravených dveří je teplejší a ztrácí pocit umělosti. Vyplnění prostoru nad dveřními rámy za pomocí nadstavovaných říms, které jde libovolně přizpůsobit danému prostoru a tím tak docílit honosného vzhledu celé místnosti.

2013 - 2022 © Lišty Pelikán, telefon: +420 607 508 093, e-mail: pelikanlub@seznam.cz
webdesign: www.jak.cz